BOHEMIA ANGEL chovatelská stanice zlatých a labradorských retrívrů

 

 

 NOVINKY 2010 ♦ NOVINKY 2009 (2. pol.) ♦ NOVINKY 2009 (1. pol.) ♦ NOVINKY 2008 ♦ NOVINKY 2007 ♦ NOVINKY 2006

NOVINKY ♦ NEWS 2010

Aktualizováno: 21.6.2010  - "Katy" - Extra Gentle Kiss Bohemia Angel se narodilo 8 štěňátek - vrh J !
Máme volné ještě čokoládové pejsky - vrh I
Video
We have chocolate boys free - Litter I

 

Obrazek

 

Štěňátka LR – černé pejsky - nabízí CHS Harmony - Line.   

 Výstavy psů v roce 2010

PLÁNUJEME
V srpnu 2010 budou k odběru štěňátka zlatých (golden) retrívrů - VRH J
Aktuální informace zde

UPCOMING LITTER
We have chocolate Labrador Retriever puppies - boys -
Litter I.
We are planning for  summer 2010 Golden Retriever puppies -
Litter J
.
For more information see
here.

Obrazek

 

 

21.6.2010 - Štěňátkům zlatých retrívrů jsou dnes 3 dny a mají se k světu. Však taky maminka Katynka se výborně stará...Ale abychom nezapomněli ma naše trochu starší dětičky.- Zatímco si Katy plné své mateřské povinnosti, její setřička - Evening Melody  Bohemia Angel na Mezinárodní výstavě v Brně 19.6. v početné kokurenci vybojovala krásné třetí místo. Jen tak dál, Jenny a Lenko, moc gratulujeme !

Obrazek

Obrazek

19.6.2010 - Katynce se narodilo celkem 8 krásných štěňátek, 3 chlapečci a 5 holčiček. Všechno zvládla na jedničku a o dětičky se přepečlivě stará, nechce se od nich ani hnout.Více fotografií najdete ve fotogalerii vrhu J.

Obrazek

18.6.2010Katynka (Extra Gentle Kiss Bohemia Angel) rodí - vrh J.
Ve 22,00 jsou na světě 2 kluci a 4 holčičky. S klukama to byla fuška pro nás obě, jeden váží 520 a druhý 570 g. Katynka  je super máma. Vždy se divím, jak ty psí mámy vědí, co a jak mají dělat, jak to všechno znají... kam asi chodí do školy ?
 

Obrazek

 

Obrazek

Obrazek

15.6.2010 - Štěňátka nás pomalu opouštějí a ta, co zatím zůstávají, si krásně hrají a jsou strašně hodná. Pořád ještě 2 krásní kluci čekají na své nové páníčky ! Goldenka Katynka vypadá, že má bříško plné malých zlatíček, která by se už koncem týdne měla vykulit na svět - vrh J.

Obrazek

13.6.2010 - A už tady máme první fotky z nového domova ! Na první je "Ayah", na druhé "Matýsek". Oba mají k dispozici zahradu a hodné páníčky, Matýsek navíc kamaráda Jonáše.

 Obrazek

Obrazek

12.6.2010 - 2 štěňátka nás už opustila - v pátek pejsek (hnědá st.) Idol of Your Heart Bohemia Angel a fenečka se žlutou stužkou I´m Naiad Waterlover Bohemia Angel. První odcestoval do Prahy Kobylis a fenka do polské Wroclavi. Přejeme hodně štěstí v životě !

 

Obrazek

Obrazek

10.9.2010 - S čokoládovými štěňátky jsme dnes oslavili 7 týdnů. Některá nás už brzy opustí, ale dnes si stále ještě užívala společnosti sourozenců. Velká vedra je však při hrách sužují, tak vyhledávají chladná místečka a už objevují, že voda je i na jiné věci než na pití. Přehrajte si video !
Bohužel jsme dostali dnes i jednu špatnou zprávu. Fenka Freeway Bohemia Angel (o: Sretlaw Sea Biscuit, m: Angelee z Královských lesů), která odešla do Polska, se dnes utopila, když ji strhnul zrádný vír v prudké řece. Je nám to strašně líto, stejně jako páníčkům, kteří ji moc milovali !

Obrazek

8.6.2010 - Včera jsme tetovali a očkovali naše čokoládky. Abychom to bez problémů zvládli, přijela zvířecí paní doktorka k nám. A šlo jí to jako po másle,  za hodinku bylo po všem. Štěňátka byla statečná a za chvilku už o ničem nevěděla. Na stránce pod rodokmenem najdete jména štěňátek - zde

Obrazek

6.6.2010 - Termín odběru čokoládových štěňátek z vrhu I se blíží. Prosím všechny nové páníčky, hlavně ty, kteří u nás ještě nebyli, aby se ozvali.
Tento víkend přinesl kromě několika návštěv 2 milé události, obě se týkají našich odchovů. V noci na dnešek se narodilo 5 krásných štěňátek (4 kluci a 1 holčička) fenečce z vrhu A - CH CZ Argianě Gentle Bohemia Angel z CHS Citarwen. Aginko i paničko Jano, moc gratulujeme ! Věřím, že štěňátka budou stejně krásná a milá jako jejich maminka.
2 fenky z našeho odchovu se zúčastnily Národní výstavy v Klatovech. Essential Beauty Bohemia Angel se umístila čtvrtá (V4) a Evening Melody Bohemia Angel třetí (V3) ve třídě otevřené. Máme radost, že si fenky z vrhu E tak dobře vedou a také posíláme velké gratulace !

Obrazek

Obrazek

Obrazek

4.6.2010 - Všem budoucím páníčkům, kteří si chtějí adoptovat štěňátko, posílá Katynka pozdrav a svoje aktuální foto. Už za 14 možná budou na světě malá zlatíčka !

Obrazek

Obrazek

3.6.2010 - Čas letí a dnes je čokoládkám 6 týdnů. Jsou úžasně vitální, ale přitom hodní. Kvůli nepřízni počasí bydlí stále v obýváku, ale po každém spánku se jdou na zahradu vyvenčit a vyběhat. Dnes je potřetí odčervíme a v pondělí budeme tetovat.

Obrazek

 

Obrazek

29.-30.5.2010 se konala Klubová výstava RK CZ na Konopišti. 2 přihlášené labradoří dorostenky se bohužel nemohly zúčastnit, ale pěkného výsledku dosáhla goldenka Evening Melody Bohemia Angel, v sobotu byla výborná a v neděli V4. Děkujeme a gratulujeme !
 
26.5.2010 - Štěňátkům (vrh I) je 5 týdnů. Máme ještě volné chlapečky ! Více fotografií najdete ve fotogalerii

Obrazek

23.5.2010 - Pěkný víkend umožnil několik návštěv zájemců o čokoládová štěňátka. Fotografie najdete i zde.

Obrazek

21.5.2010 - teprve nyní jsem se dozvěděla tuto pěknou novinku:

15.5.2010 se konala výstava 8. skupiny FCI v polské Czestochowe, kde fenka Eastern Gentle Love Bohemia Angel "Chilli", sestřička Katynky a Jennynky, působící v CHS v Polsku  (Gentle Kiss the Best Baron x Back to my Dream Famous Gold), získala v otevřené třídě V1 CWC.  V neděli se v Czestochowe konala národní výstava, kde "Chilli" získala známku výborná a 2. místo. Chilli je tedy čekatelkou polského šampiona krásy. - Izabele do Polska velké gratulace !!!

 
20.5.2010 - Čokoládky slaví 4 týdny ! Pěkně papají i granulky a stále jsou moc pohodoví. Už pěkně běhají a zajímají se o sebe i o okolí. Podruhé byli odčerveni, no a drápky stříháme průběžně, aby mamku nedrápali. Snad o víkendu se počasí konečně umoudří, abychom je mohli vzít ven a udělat další video. Zatím se podívejte do jejich dnešní fotogalerie zde. Nabízíme ještě 3 čokoládové pejsky !

Obrazek

Obrazek

19.5.2010 - Zítra oslaví 1 rok svého psího života štěňata z vrhu H. GRATULUJEME !  A málem bych zapomněla ještě na jedny narozeniny. 10.5. tentokrát slavili potomci shodou okolností také naší Gentle Kiss "Jenny" z vrhu B již čtvrté narozeniny.. Z tohoto vrhu jsem dostala pouze jednu fotografgii, a to chovné fenky Beautiful Bonnie Bohemia Angel (otec Bruce of Dream Team), která, jak je vidět na fotografii, se neztratí při výcviku ani mezi vlčáky. Dodatečně moc pozdravuji a gratuluji !

Obrazek

16.5.2010 - Panu Romanovi, kterému jsem to slíbila, i ostatním čekatelům na štěňátko, posíláme touto cestou včerejší fotografie, které byly pořízeny po krmení malé čokoládové smečky.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

14.5.2010 - Štěňátkům jsou již 3 týdny.  Jsou neskutečně hodná a pohodová. Mamka je stále kojí, ale už se dnes také začala potýkat  se štěněčími granulkami. Podařilo se nám je zvážit, i když se už skoro na váhu nevejdou. Váhová tabulka zde.
13.5.2010 - Přehrajte si video o štěňátkách LR - vrh I 
 
12.5.2010 - Dnes přinášíme všem, kdo si čekají na štěňátko goldenů, super zprávu, a to, že Katynka je březí ! Tak už se všichni můžeme těšit !
Z CHS Z Krásného Pole jsem dostala milou fotečku vnučky naší Angelee - fenečky Doelky, kterou si chovatelé nechávají, a její maminky Rose (Darling Excellent Bohemia Angel). Děkujeme !

Obrazek

10.5.2010 - Nemohu odolat a tak musím uveřejnit fotografii kouzelného pejska, kterou jsem dostala od spřátelené chovatelské stanice Wood Passion. Pejsek je vnoučkem naší Angelee (Elee) z Královských lesů (matka Darling Excellent Bohemia Angel, otec importovaný pes Mallorn´s Roque´s Gallery). Andy Wood Passion bude mít za 9 dní teprve 3 měsíce, ale stojí jako ve výstavním kruhu. Tento krásný pejsek je stále ještě volný !

Obrazek

 

8.-9.5.2010 -  O víkendu se konala v Č. Budějovicích Klubová a Speciální výstava Klubu chovatelů loveckých slídičů. Jsem moc ráda, i když jsem se nemohla osobně zúčastnit, že mohu pogratulovat a poděkovat majitelce Lence ke krásnému umístění fenky z našeho odchovu Evening Melody Bohemia Angel "Jenny" (otec Back To My Dream Famous Gold, matka Gentle Kiss The Best Baron). "Jennynka" se umístila ve velké konkurenci kvalitních fen v sobotu na pěkném druhém místě a získala res.CAC, v neděli vyhrála třídu otevřenou a obsadila vynikající první místo a CAC. Vítězství je o to cennější, že bylo získáno na základě oceněníod známé chovatelky a rozhodčí paní Cate Crosbie z Velké Británie.
Dnes jsme měli milou návštěvu, která udělala a poslala nám pěknou fotku miminek, která byla poprvé venku. Děkujeme.
 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

6.5.2010 - Štěňátka už mají 14 dní. Poprvé jsme je odčervili a ostříhali ostré drápky. Některá už otevřela očička nebo alespoň jedno. Pěkně se staví na nožičky a pokoušejí se o první solidní chůzi. Měli jsme v plánu vyfotit je venku, ale než jsme se k tomu dostali, začalo pršet. Tak snad zítra se podaří a přineseme další nové fotografie.

Obrazek

Obrazek

 
2.5.2010 - Štěňátka se mají k světu. Je to možné, že už je  jim  11 dní ? Už brzy začnou otevírat očička.
Dnes máme ještě jednu potěšující zprávu: Na Mezinárodní výstavě psů v Letňanech v Praze se ve třídě dorostu poprvé vystavovala fenka LR Chelsey Bohemia Angel "Růženka". Vedla si výborně a získala známku VN 2. Gratulujeme !

Obrazek

28.4.2010 - Štěňátka mají 1 týden. Začali jsme přikrmovat, protože maminka 10 krků nemůže uživit. Místo gumiček dostala štěnda barevné stužky, aby byla dobře k rozeznání. Váhu i barvy stužek jsme zapsali do váhové tabulky.

Obrazek

25.4.2010 - Štěňátka jsme zvážili a váhu zapsali do váhové tabulky. Teprve dnes maminka začala produkovat mlíčko místo mleziva a to se hned projevilo vyššími přírůstky. Mrňouskové jsou klidní a spokojení. 
Se všemi fenkami i Bafinkou jsme byli dnes venku, ta si to zpočátku krásně užívala, ale ke konci procházky už znervózněla a chtěla domů za štěňátky, a když jsme hned nešli, začala na nás štěkat, jako by říkala,"spěchám, musím kojit, copak mi nerozumíte?" Stará se o ně úžasně a opouští je jen na vykonání základních potřeb.
 
23.4.2010 - Z tohoto vrhu 10 krásných čokoládek máme velkou radost. Štěňátkům se daří výborně a i pro 10 krků má Bafinka zatím mlíčka dost, protože jsou klidná a spokojená. Pro jistotu a klid duše jsme ráno přece jen jeli na veterinu -  mamka dostala jednu injekci vitamínů a jednu pro lepší čištění.Štěňátka jsme vzali sebou, protože jinak bychom matku do auta  nedostali, a taky, aby je paní doktorka zkontrolovala. Štěnda se moc líbila a vše bylo shledáno v pořádku.
 

Obrazek

22.4.2010 - "Bafinka" se začala včera večer chystat na porod...dnes v 6,45 ráno se narodil první kluk. V 15,45, po šokující sérii kluků je vše jinak - 5 chlapečků a 4 holčičky, a kdo ví, třeba tam ještě něco je....ale splněno má Bafka na 100 %. Je to ohromně vyrovnaný vrh, od 390 - 485 g, 390 g mají 2 něžné holčičky. Všichni, i mamina jsou zdrávi, čilí a spokojení. V 17,30 je stav 10 - 6 pejsků a 4 fenečky. Snad je to už konečná. VRH I

Obrazek
tady ještě nejsme komplet

Obrazek

 
20.4.2010 -  Dnes ráno si z nás Bafinka trochu vystřelila. Odmítla snídani a tak jsem si myslela, že začala připrava na porod, tak jak to fenky obvykle dělají. No ale po poledni vše odvolala a s chutí se nacpala. "Porod je odložen a jdu si užívat sluníčka ...."  

ObrazekObrazek

 
19.4.2010 - Včera byla nakryta naše "Katynka" super ženichem "Robbim" - Ashbury Touch the Sky z CHS Goldy Forever (vrh J). "Robbie" to vzal s přehledem do svých zkušených tlapek a tak vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů.Věříme, že se už můžeme těšit na krásné malé goldeny. Paní Mileně Blahákové děkujeme za hezké přijetí a Radce Štencelové za pomoc a doprovod.  

Obrazek

 
16.4.2010 - Do týdne by se měla narodit čokoládová štěňátka od fenky Caly z Choče "Buffy". Více zde  

 

Obrazek

 
14.4.2010 - Je nám velmi líto a tímto se ještě jednou paní Petře Košecové omlouváme, že jsme pod tlakem okolností museli na poslední chvíli změnit volbu krycího psa pro naši Katynku. V očekávání vrhu labradorky "Buffy" si nemůžeme dovolit odejet na delší dobu z domova, v tomto případě na Slovensko. Zvolili jsme psa, který je pro nás "za humny" v CHS Goldy Forever. Jedná se o vynikajícího prověřeného plemeníka,  psa importovaného z Francie

JCH. MCH. ICH. Ashbury Touch the Sky "Robbie"

více zde

 

Obrazek

 
8.4.2010 - Blíží se termín krytí naší fenky Extra Gentle Kiss "Katy" Bohemia Angel, pokud vše dobře dopadne, štěňátka GR se narodí v 2.pol.června - více zde  

 

Obrazek

 

 
4.4.2010 - Páníčkové Chica (Galahad Amber Glow - vrh G) nám poslali pár nových fotografií a Martina napsala nové povídání ze života pejska do Chicova deníku.  

Obrazek

 
3.4.2010 - Dnes jsme si udělali pěkný velikonoční výlet na Pojizerskou výstavu psů, která se konala tradičně v Mladé Boleslavi. Ačkoliv jsem nevystavovala žádnou vlastní fenku, výlet se skutečně vydařil. Bylo sice chladněji než předpovídali,ale zato jsme se setkali s mnoha přáteli a nakonec se na sluníčku i ohřáli.    
Velkou radost nám udělala fenka z našeho odchovu Evening Melody  "Jenny" Bohemia Angel (o: Back to My Dream Famous Gold, m:Gentle Kiss the Best Baron), kterou vystavovala velmi profesionálně Radka Štencelová. Podařilo se jí s Jennynkou, která se pěkně prezentovala, vyběhat V1  ve třídě otevřené, Krajského vítěze a nakonec i Vítěze Mladé Boleslavi (rozhodčí ing. F. Korda). Paničce Lence moc gratuluji a Radce ještě jednou moc moc děkuji !
 

Obrazek

 

Obrazek

 
1.4.2010 - veselé a spokojené velikonoce  přeje celá smečka CHS Bohemia Angel  

Obrazek

 

Obrazek

 
28.3.2010 - Děkujeme panu Švehlovi, že nám napsal a připomněl, že zítra oslaví štěňátka z vrhu CH již 6 měsíců. Líp než on bych to nedokázala říct, takže děkuji !  

"Zítra bude mít Rony a všichni jeho sourozenci půl roku. Za tu dobu, co Ronyho máme, se nám všem doma změnil život. Samozřejmě v tom dobrém slova smyslu. Myslím, že díky němu máme skoro pořád dobrou náladu a věci, které bychom dříve řešili, nyní neřešíme. Prostě má na nás Rony dobrý vliv...K zítřejším "polovičním narozeninám" přejeme s Ronym všem jeho bráškům a sestřičkám hodně zdraví, šťastné páníčky a radost ze života.  - více zde

Obrazek

 

Jaro je konečně tady a tak jsme dnes mohli přivítat milou návštěvu. Na budoucí maminu "Bafinku"  a na celou smečku se přijeli podívat sympatiční zájemci o jejího syna - čokoládového chlapečka (snad se Bafince povede). Je to příjemná rodinka se synem Markem a drsnosrstým jezevčíkem, který si nejvíc rozuměl s naší Katynkou. Určitě ale přijme do rodiny i labradořího brášku. Štěňátka očekáváme až za 4 týdny, ale Buffy se už pěkně kulatí bříško.

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 
18.3.2010 - Dnes byla na sonu potvrzena březost naší čokoládky "Buffy" - Caly z Choče. Máme velkou radost a na štěňátka z tohoto atraktivního spojení se moc těšíme... Otcem štěňátek bude importovaný plemeník z CHS Harmony-Line Chablais John Kaffe. Na fotce Buffy s pejskem z prvního vrhu.  
 

Obrazek

 
5.3.2010 - Dnes slaví své 2. narozeniny fenky a pejskové z vrhu E. Všem posíláme velké gratulace a pozdravy ! Na fotce naše "Katy" - Extra Gentle Kiss Bohemia Angel.  

Obrazek

 
1.3.2010 -  V CHS Wood Passion mají volné ještě 3 krásné čokoládové psíky - neváhejte a co nejdříve si zavolejte na tel. 776627889  
Obrazek

Obrazek

 
28.2.2010 - Zdravotní výsledky vrh G: RTG Garret Amber Glow (Garánek) a Geisha Ebony Star (Bonnie)  DKK a DLK 0/0  
   
26.2.2010 - Přihlaste se na Klubovou výstavu od KCHLS - květen v Č.Budějovicách - 1. uzávěrka již brzy ! Děkujeme Štěpánce za fotku Růženky. Až se k tomu dostanu, zkopíruji její mail na stránku Po pány, paničky ...  
 

Obrazek

 
25.2.2010 -  21.2. se narodila  štěňátka Rose (Darling Quenn Bohemia Angel) - dceři naší Angelee. Zájemci o černá štěňátka labradorů  mohou kontaktovat přímo CHS Z Krásného pole
   
20.2.2010 - včera proběhlo krytí naší krásné čokoládové holky "Bafinky" - Caly z Choče (více o rodičích zde) a zároveň se narodila v CHS Wood Passion štěňátka po Darling Excellent Bohemia Angel- "Selly", dceři naší "Elinky" - Angelee z Královských lesů. Je to 9 zdravých a určitě nádherných štěňátek, 4 hnědí chlapečci a 5 černých holčiček. GRATULUJEME a posíláme všem moc mlasků !

 

Obrazek

 

 
18.2.2010 - aktualizace stránky chystaného vrhu J : - naše Katy už má ženicha! Je jím krásný pes s vynikajícím rodokmenem A Chillipepper Dagchells.

 
15.2.2010 - zima u nás  

Obrazek

 
11.2.2010 - Naše čokoládka "Buffy" - Caly z Choče (Klubový vítěz, BOB) začala hárat, na štěňátka se můžeme těšit kolem 25.4., na odběr v 2.pol. června !  

Obrazek

 
7.2.2010 - Zúčastnili jsme se s Katy - Extra Gentle Kiss - dvoudenní Mezinárodní výstavy Duocacib v Brně. Naše vylínalá holčička získala po oba dva dny známku "výborná" a k tomu velmi pěkné posudky od Jerzy Olszewského (PL) a  Attily Czeglédiho (HU). Přes osobní problémy nám Ketynku vystavila opět Radka Štencelová , za což jí ještě jednou moc děkujeme.  
   
3.1.2010 - Do nové rubriky Pro pány, páníčky a jejich pejsky jsem vložila dopisy od Slávka Švehly (Rony) a Jana Fořta a také moji odpověď - o Mezinárodní výstavě v Brně, která bude tento víkend a o rentgenu kyčlí a loktů. Fořtovic Bonnie (Geisha Ebony Star) vyhodnocení kyčlí i loktů - DKK i DLK 0/0. Gratulujeme !  

 

Obrazek

Bonnie

 
30.1.2010 - Včera  oslavila 4 měsíční narozeniny (nar. 29.9.2009) štěňátka z vrhu CH. Podle zpráv od jejich páníčků, se daří  všem báječně. Všechny srdečně zdravíme ! Na fotce Rony.  

Obrazek

 
27.1.2010 - Zveme vás na návštěvu nové rubriky Pro pány, paničky a pejsky z našich odchovů (Informace pro Vás). Dnes jsem vložila povídání s panem Švehlou o Ronym.  

Obrazek

 
25.1.2010 - vrh G oslavil 22. 1. 2010 své první narozeniny. Martina napsala svůj narozeninový příspěvek do deníku Chica. Nejen rekapitulace celého uplynulého roku s Chicem, ale celý "deníček" stojí za přečtení - doporučuji všem, nejen začínajícím chovatelům. Martince a Igorvi pak z celého srdce děkuji nejen za veškerou péči, kterou dávají Chicovi, za krásné povídání, ale také za to, že jsou našimi přáteli. Máme je moc rádi. 
Kromě Chikoška - Galahad Amber Glow zdravíme také všechny ostatní pejsky a fenky z tohoto vrhu a přejeme hodně zdravíčka a lásky do dalších let. Je to Grant Onyx Soul, Garp Onyx Cavalier,Garrret Amber King, Gale Ebony Beauty, Goddess Ebony Night, Gillian Ebony Lady a Geisha Ebony Star. Na fotce je Grant, který prodělává záchranářský výcvik (Slovensko).
 

Obrazek

 
22.1.2010 - Dnes slaví své 6. narozeniny naše milovaná Jennynka - Gentle Kiss the Best Baron. Jenny je anglické krve, dcerou skvělé fenky Timeless Golden Amy My Love, která na podzim loňského roku zazářila na MVP v Praze, kde vyhrála nejen tř. veteránů, ale v tomto vyšším věku dosáhla jako málokterá fena i na titul BOB, Vítěz Prahy a BIG 4. Otcem je známý a stále ještě výstavně úspěšný plemeník Xanthos Gryffindor. Jsme šťastní, Jennyko, že tě máme, že nám každý den s tebou přináší mnoho radostí a také, že se těšíš pevnému zdraví, což ti umožňuje s přehledem šéfovat celé naší smečce. Věříme, že zdraví a láska nás všech tě bude provázet až do vysokého věku. Moc gratulujeme.  

Obrazek

 
 

Obrazek

 

Jenny (uprostřed) se svými dcerami Katynkou (zleva) a Jennynkou

 
   

9.1.2010 - Dnes nám opět udělaly velkou radost fenky z odchovu E (otec: Back To My Dream Famous Gold,matka: Gentle Kiss The Best Baron). Na Hanácké národní výstavě v Olomouci fenka Extra Gentle Kiss - "Katynka" vyběhala v mezitřídě V1 CAC a Evening Melody - "Jennynka" V3 (rozhodčí paní Smržová). Katy se tak podařilo hned na první letošní výstavě získat druhý CAC a po výstavní stránce tak splnit podmínky pro udělení Českého šampiona krásy.
Děkuji především Radce Štencelové, že i přes nepřízeň počasí Katy na výstavu dopravila a s vynikajícím úspěchem vystavila, a také Lence Sochrové za skvělou reprezentaci.

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 
7.1.2010 - Do Deníku Chica přibylo povídání (nebo poštěkávání?) "Růženky" - Chelsey.  
5.1.2010 - Děkujeme všem, kdo nám zaslali pozdravy a přání do nového roku. Dnes jsme dostali fotografii Bronca Bohemia Angel (otec: Bruce Bohemian Ariston, matka: Gentle Kiss Bohemia Angel). Z Bronca vyrostl krásný mohutný pes, který dělá svým páníčkům Janě a Bedřichovi samé radosti.  

Obrazek

 

1.1. 2010 -  Ještě jednou všem: Ať  vás v novém roce čekají jen samé radosti, ať je naplněn láskou a vírou ve šťastnou budoucnost.

 

Obrazek