Všechna naše štěňátka jsou už ve svých nových  domovech. Přejeme jim i jejich páníčkům mnoho štěstí, zdraví a radosti !!!

Chlapečci

Holčičky

Duke Alfonse

Darling Attractive

Diamond Black

Darling Sweet

Dear Son Excellent

Darling Queen

Discovery Black

Darling Princess

Denny Black Velvet

Darling Excellent- volná

 

Darling Gentle

Budou očkována, odčervena, odnesou si od nás průkaz původu, kupní smlouvu, očkovací průkaz a dárkový balíček do začátku.

 Vítáme stálý kontakt s novými páníčky, rádi poradíme s chovem, výstavami, výcvikem apod. V případě potřeby  můžeme štěňátko u nás krátkodobě ubytovat. Více o tom, jak to u nás chodí zde

 

Foto ze 7.10. - stáří štěňátek 4 dny zde

Foto z 10.10. - stáří štěňátek 1 týden zde

Foto ze 16.10. - stáří 14 dní zde

Foto z 23.10. - stáří 3 týdny zde

Foto ze 28.10. - stáří 3,5 týdne zde

Foto z 31.10. - stáří 4 týdny zde

Foto z 14.10. - stáří 6 týdnů zde

Foto z 19.10. - stáří 6,5 týdne

Poslední foto Darling Excellent - stáří 3 měsíce

 

Rodokmen štěňátek

Datum krytí: 3. srpna 2007, březost potvrzena 2. září 2007

Datum vrhu: 3.  října, datum odběru: od 21. listopadu 2007

RODIČE

otcem štěňátek je vynikající a úspěšný mladý pes černé barvy srsti

Juniorchampion CZ, SK, Champion BiH, CZ, PL, MultiChampion - Excellent Royal Standard (LARRY) CHovatelská stanice Harmony -Line

z mnohých úspěchů vybíráme:  V1, CAC - vítěz třídy championů Eurodog Zagreb 9.6.2007

3x CAC, BOS, BOB, BIG 2 + Champion Montenegra!,  Montenegro 12.8.2007
             

více zde

Jch.CZ,SK, CH CZ, PL, BIH -  Multichampion Excellent Royal Standard


Matka Angelee z Královských lesů, Ellee nebo Elinka, jak jí říkáme, je úžasně milá, hodná a poslušná fenka, která se doslova může uvrtět ocáskem.  Má velmi ráda celou naši lidskou i psí smečku, ale dobře se vyrovnává i s delším pobytem mimo domov (na výcviku, zkouškách atd.). Její kostra je dobře utvářená a osvalená, ale přitom se vyznačuje určitou elegancí. Má krásnou černou barvu srsti a milou něžnou fenčí hlavu s tmavých okem.  Elinka zůstala ve své rodné chovatelské stanici jako poslední z vrhu, ale už na své první výstavě porazila všechny své sourozence i jiné soupeře, vyhrála třídu dorostu a získala VN 1. Z jejích dalších úspěchů v letošním roce můžeme jmenovat získání V1, CAC na Speciální klubové výstavě v Hluboké n.V. u nás, a V1, CAC na Mezinárodní výstavě psů v Nitře na Slovensku . Elinka je také velmi šikovná na poli, v lese i ve vodě, zkrátka při práci. A tak není divu, že celkem snadno absolvovala klubové speciální zkoušky z vodní práce s vynikajícím výsledkem - získala plný počet bodů a titul CACT. Doufáme, že po narození a odchování štěňátek bude Ellee pokračovat ve slibně nakročené (nebo naskočené ?) výstavní i pracovní kariéře.

více zde

Oba jedinci jsou úspěšní i pracovně: Larrýšek (jak ho nazývá jeho panička Jana Janěvová) je Vítězem Podzimních zkoušek a Ellee získala hned napoprvé CACT na  Klubových speciálních zkouškách z vodní práce. Očekáváme tedy narození výstavně i pracovně nadějných štěňátek !!! Oba rodiče mají milé a nekonfliktní  labradoří povahy a pevné zdraví, takže jsme přesvědčeni, že budou předávat i dobré zdraví ! Předpokladem k tomu jsou výborné RTG výsledky kyčelních i loketních kloubů.

oba DKK i DLK 0/0 !!!

 

BACK