Naše odchovy od roku 2013

Rok 2015

Rok 2016

Plán štěňat 2016 -  vrh S

Předcházející VRH R

1. VIDEO 6.6.2015

2. VIDEO 12.6.2015

3. VIDEO 21.6.2015

4. VIDEO 25.6.2015

5. VIDEO 29.6.2015

6. VIDEO  4.7.2016

 

Odchovy 2005-2012

Novinky

4.11.2015 - Argo

Včera jsme si z útulku v Hradci Králové přivezli psa, náš odchov. Je to 6,5 roku starý pes, který se kvůli nemoci majitelky octnul v útulku.

Jsem zlaťák, panička mi říkala Argo, i když tam, kde jsem se narodil mi prý dali takové zvláštní jméno, spíš pro medvídka než pro pejska - Honeybear (Bohemia Angel). U paničky jsem se měl dobře, ale protože prý byla stará a nemocná, nikam se mnou už nechodila a tak jsem nepoznal kamarády pejsky ani další lidičky. Ale byla na mne moc hodná, když jsem měl zacuchanou srst tak mi ji přestala česat, aby mne netrápila, také jsem se nikdy nemusel nekoupat, brrr ... S paničkou to bylo nějak divné, už s ní nebyla řeč, tak jsem se teda párkrát  vydal sám do světa mezi lidi. Zpočátku mne páni v uniformě museli chytit a přivést zpátky. Potom se s paničkou něco stalo a já  jsem se octnul v útulku, Tam jsem měl spoustu psích kamarádů, ale ti lidští se mne  trochu báli, protože když mne chtěli česat na krku tak se mi to vůbe nelíbilo a trochu jsem na ně vrčel. Haha, mysleli si asi, že je chci kousnout, ale já jim jen dával vědět, že mně to tahá. Po dost dlouhé době si mne vzali jedny hodný lidičky domů, bylo to moc fajn a já si myslel, že už jsem našel nový domov, ale oni mne po 2 dnech zase vrátili, prý jsem hodně štěkal. No, byl jsem tak u útulku zvyklý, tam štěkají skoro všichni, aby si nás všimli, někdy to je slušný randál. Naštěstí mne našli ti, u kterých jsem se narodil a včera si mne odvezli domů. Do auta se mi moc nechtělo, ale nakonec jsme to společně zvládli.

Nebyl jsem tady 6 let, ale zdá se mi, že to tady poznávám. Mají tady 3 velké psí dámy a jednu malou uličnici, se kterou si nejraději hraju.  Holky říkaly, že hrozně smrdím a taky že jsem hrozně hubený... No asi jo, když jsem se v životě nekoupal a poslední rok toho žrádla taky nebylo moc. Zaslechl jsem něco o tom, že mne to koupání čeká tady, ale já to určitě zvládnu, protože se těším, jak mne budou hladit a drbat, a potom až nebudu smrdět že se se mnou budou mazlit, áách to bude blaho ! Už mne kůže nebude tak hrozně svrbět.
Nevím, jestli si mne nechají natrvalo, možná ne, ale vím, že se nemusím už bát, určitě pro mne někoho hodného najdou. Strašně rád chodím k nim domů, mají tam 2 koťata a to se mi líbí.


Jsem zlaťák, jmenuji se Argo a jsem hodný !

Argo - Honeybear Bohemia Angel. 

Matka Gentle Kiss the Best Baron, otec Multichampion Heartbreaker is Friendly.

Po socializaci ho nabízíme - jen do dobrých rukou, k domku se zahradou. nebo do bytu.  Argo se dobře socializuje, je mazlivý a chce být co nejvíce s lidmi. Je už vykoupaný a ostříhaný.

zde Argo ještě v útulku

a tady už doma v Rozsochatci

<< < Novinky