VRH E

Máme 9 štěňátek - 3 kluky a 6 holčiček

rodiče GENTLE KISS THE BEST BARON  X  Jch.SK, Ch.CZ BACK TO MY DREAM FAMOUS GOLD

 

 

Gentle Kiss the Best Baron Jch.SK, Ch. CZ Back to My Dream Famous Gold
Narozena 22.1.2004, barva krémová až sv.zlatá

Narozen 20. 5. 2006, barva bílá

ČLP/GR/8551 ČLP/GR/10778
DKK 1/1 DKK: 1/1, dle BVA 3:3 (v přepočtu dle FCI A - 0/0)
DLK 0/0 výstavy: 4xCAJC, BOBjunior, 4x CAC, CWC, 2x res.CAC, 2x res.Anw.Dt.Ch.VDH, BOS, BOB, BIS pár
výstavy: V, V3, zkoušky: OVVR  zkoušky: ZV, BZ-vítěz zkoušek, LZ, PZ
Tituly: Jch.SK, Ch.CZ

Otcem budoucích štěňátek je Český champion krásy  Back to my Dream Famous Gold ,jehož osobní stránku s veškerými údaji najdete na www.famousgold.com, u nás zde. Je to syn fenky Multich. Deborah the Dream Team"U" a psa pocházejícího z Anglie DKCH Summeramba Chopina. V jeho rodokmenu se nachází mnoho psů zvučných jmen např. ze strany matky Inassicas Song of Songs, ze strany otce pak Ritzilyn Cockney Robin a další. Beky je velmi nadějného exteriéru, má milou a přátelskou povahu a velmi dobré pracovní vlohy.Toto budou jeho první štěňátka.


Matkou budoucích štěňátek je fenka Gentle Kiss the Best Baron. Jedná se o fenku, která má za sebou již několik vrhů s pěknými zdravotními výsledky. Viz zde. Kromě zdraví mají její potomci i kvalitní exteriér (např. Argiana Gentle Bohemia Angel). Gentle Kiss pochází ze zahraničního krytí psem, který je také původem anglické krve - je to Ch.Xanthos Gryffindor. Její matkou je fenka rovněž anglické krve dovezená z Německa - Timeless Golden Amy my Love. I v tomto rodokmenu se nachází mnoho psů zvučných jmen ze známých chovatelských stanic, např. ze strany otce Ritzilyn Brandon, Ritzilyn Cockney Robin, ze strany matky Paudell Easter Plantagenet at Kerrien. Velmi se líbila anglickému rozhodčímu M.Godefroy, od kterého održela
na Klubové výstavě retrieverů 28.5.2005 na Konopišti tento posudek: „Nádherný výraz hlavy, správný krk, dobře zaúhlené přední nohy, hluboká pěkná hruď, správné zaúhlení zadních nohou, rovná záda, správné nasazení ocasu, správný pohyb předních i zadních nohou“.  Bratr Gentle Kiss Ch.Gryffindor Jr. the Best Baron je vynikajícím plemeníkem, na světě je již mnoho jeho úspěšných potomků s výborným exteriérem a zdravím.
Z tohoto spojení očekáváme vyrovnaný vrh s předpokladem kvalitního exteriéru a vynikajících povah.

 

Rodokmen