PŘESMĚROVÁNÍ NA NOVÝ WEB

www.bohemia-angel.webnode.cz

Dovolená se psem

DOPORUČUJEME pro milovníky psů.

Pes nemusí mít průkaz původu,  pouze očovací průkaz. Pomůžeme se socializací, poradíme s výcvikem a výchovou.
Volné termíny od 21.8.21,  preferujeme týdenní pobyty, ale můžeme se dohodnout i individuálně

  • máte pejska a problém, co sním o dovolené ?
  • hledáte dovolenou za příjemnou cenu ?
  • chcete si odpočinout v krásném a čistém prostředí Vysočiny bez turistického ruchu?
  • pro cyklisty i na 1-2 noci
  • cena individuální po dohodě
Nabízíme vám týdenní (14 denní) nebo víkendový pobyt - relaxační dovolenou - v kouzelném Rozsochatci na Vysočině, na trase Havlíčkův Brod - Chotěboř, ve 3 pokojovém prostorném  stylovém apartmánu, který se nachází v podkroví  rekonstruované chalupy. 

 

 

Ubytování v apartmánu v patře až pro 8 osob (6+2 přistýlky), nejlépe pro 2 spřátelené rodiny nebo skupiny známých - přátel.

K dispozici je 1 čtyřlůžková ložnice se samostatným vchodem, 1 dvoulůžková ložnice, společenská místnost s kuchyňským koutem a 2 přistýlkami, koupelna se sprchovým koutem a WC. Kuchyň je vybavena  lednicí s mrazákem, elektrickým dvouvařičem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a nádobím.
K použití je i automatická pračka v přízemí.

4 lůžk.ložnice

obývák

 

Venkovní posezení skýtá v horkém létě dostatek stínu a poskytuje nádherný výhled na rybník

 

 Chalupa se nachází na kraji obce přímo u rybníka. 50 m je obecní úřad, pošta a obchod se smíšeným zbožím. V obci je restaurace a nedaleko jízdárna. Naproti chalupě je hřiště pro volejbal a nohejbal. U domu rybník, který není na koupání,spíše jen pro pejsky, ale koupaliště je 10 km v H.Brodě.

Výhled z okna apartmánu

pohled-z-okna.jpg

 

V okolí je krásná zalesněná krajina, která přímo vybízí k pěší turistice, cykloturistice a houbaření.

Přízemí domu obýváme my. Máme chovatelskou stanici labradorských a zlatých retrívrů. Naši pejskové žijí v oddělené části usedlosti, takže vám nebudou překážet,  vaše děti se s našimi pejsky mohou seznámit a vydovádět v případě, že vlastního psa nemáte.  Můžete si tak vyzkoušet, jak by si s pejsky rozuměly. Naopak Vašeho pejska pohlídáme, kdykoliv si ho při svých výletech nebudete moci vzít sebou, můžeme také poradit a pomoci při jeho výcviku.